Hrubý se chce poprat o svou šanci a zabojovat o titul

Oznamujeme další příchod, na hostování přichází Víťa Hrubý!
Vítězslav Hrubý je čtyřiadvacetiletý univerzál, který měl skvělý start do nejvyšší soutěže. Od sezony 2014/2015 se vždy dostal přes deset branek. Nejúspěšnější měl sezonu 2016/2017 ve které ke 14 brankám přidal sedm asistencí. V poslední sezoně to nebylo ono a v 16 zápasech vstřelil pouhé dvě branky a na čtyři přihrál. 

Hrubý v první lize nastoupil celkem do 91 zápasů. Dokázal v nich vstřelit 42 gólů a na dalších pětadvacet přihrál.

Proč si vybral Víťu trenér Marek Kopecký? "Zapomenutý hráč, který po přestupu do Chrudimi a Slavie ztratil svoji pověst gólového hráče. Věřím že Víťu dokážu restartovat a zase se z něj stane obávaný borec. Záleží jen na něm, jak se popere s naskytnutou šancí a jak na sobě bude tvrdě pracovat. Jeho možnosti jsou velké a byla by škoda jich nevyužít!"

Něco málo nám prozradil i Vítězslav Hrubý

Tvoje kariéra měla raketový vstup, měl si velmi dobré sezony, jak by si je zhodnotil?
Nevím, jestli raketový vstup, ale je pravda, že jsem si nemohl začátek lépe představit než začít v lize hned hrát a dostat se do reprezentace U21. Bylo to hlavně tím, že jsem dával vcelku góly a neměl ještě v lize tolik odehráno. První sezóna v Nejzbachu byla myslím z mého pohledu úspěšná, hlavně domácí zápasy byly pro mě obrovský zážitek hlavně kvůli divákům, kteří byli v Mýtě jedni z nejlepších. Druhá sezóna v Krokodýlů Brno byla podle mého úspěšná taky, škoda jen, že po sezóně tým skončil, proto následoval můj přestup do Helasu, kde jsem se zranil mojí hloupostí, ale po návratu jsem se vrátil myslím v dobré formě a možná díky tomu jsem přestoupil do Era-packu. Věděl jsem, že tam je konkurence úplně na jiným levelu ale věřil jsem, že když před další sezónou potrénuju, tak šanci dostanu. Bohužel se tak nestalo a já měl chuť hrát. Proto jsem šel na hostování do Slavie, kde jsem se bohužel při prvním zápase hned po pár minutách zranil a když jsem se vrátil po zranění a dostal se do hry hrál jsem hodně pod mé možnosti. Proto jsem toho ani moc neodehrál, protože jsem měl být posila a místo toho jsem byl spíše do počtu a týmu jsem moc nepomohl.

Loňská sezona však již tak povedená nebyla, v čem mohl být problém?
Jak jsem psal, problém byl v tom, že v Chrudimi jsem šanci nedostal ani pořádně v přípravě, tak jsem odešel na hostování, kde jsem se zranil a po navrátu jsem byl bez fyzičky a hlavně úplně bez “formy “.

Stále patříš k mladým hráčům, ale už si toho s futsalem zažil dost. Na která angažmá vzpomínáš nejraději a na která opačně?
Nejraději vzpomínám asi na Nejbzach a Brněnský Krokodýl, jak kvůli partě, tak v případě Nejzbachu díky divákům!! A nejmíň asi na minulou díky tomu, že se mi nedařilo ani zdaleka jak bych si představoval!

Michal Jiráský říkal, že hlavně postava Marka Kopeckého převážila rozhodování o přestupu do Litoměřic. Byl to i u tebe ten důvod?
Tak důvod to určitě byl, známe se už z předešlých angažmá a vím, že kdybych se vracel do Chrudimi asi bych šanci nedostal.

Jak se ti zatím líbí skladba týmu pro nadcházející sezonu a jak vysoko bychom měli mířit?

Tak kádr bude hodně kvalitní a široký, což je na ligu potřeba. Může kdykoliv přijít zranění. Cíl je určitě ten nejvyšš, jinak bychom nemuseli ani hrát a to je boj o titul!

I Víťu v našem týmu vítáme! Ještě stále nejsme u konce!

ostatní články

Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazená.

Powered by GOLDMIND.cz