Nevyšel nám úvod, s mistrem jsme prohráli 1:2

V televizním utkání jsme nestačili na obhájce trofeje z Chrudimi 2:1. Ten využil dvě standardní situace v úvodu utkání. V závěru snížil Fabricio.
Úvod utkání Litoměřicím hrubě nevyšel. Roman Mareš našel po zahrání rohového kopu Bagatiniho a prohrávali jsme. Na začátku osmé minuty po závaru nastřelil Záruba břevno hostující branky. A přišel trest. Další rohový kop a Koudelka doslova nastřelil Slováčka a Chrudim vedla o dvě branky. Ve zbytko první části se hra vyrovnala, ale oba brankáři již neinkasovali.

Do druhého poločasu vstoupil domácí celek bez Rafaela, ale za to s elánem, který mu chyběl minulé zápasy. Míč převážně drželi domácí futsalisté. Chrudim byla v defenzivně pevná a vyrážela do nebezpečných protiútoků. V druhé polovině poločasu, ale začal i mistr ztrácet. V osobních soubojích byli jeho hráči druzí a několikrát si pomohli i dalekým odkopem. Litoměřice se dočkali snížení zásluhou pohotové střely Fabricia. Na začátku 38.minuty přišel šestý hostující faul, ale Hrubý trefil tyč. Na druhé straně se také kopala desítka, ani Bagatini neuspěl a tak se po závěrečném hvizdu radovala z upracované výhry 1:2 Chrudim.


Gardenline Litoměřice - FK Era-Pack Chrudim 1:2 (0:2)

Branky: 35. Fabricio (Douglas) – 1. Bagatini (R. Mareš), 9. Slováček (Koudelka)

Žluté karty:   25. D. Drozd (CHR), 38. Slováček (CHR), 38. Koudelka (CHR)


Gardenline Litoměřice: Kubíček (Vavrek, Marek) Rodrigo, Záruba (C), Fabricio, Krok, Hrubý, Felipe, Jiráský, Slepčík, Rafael, Douglas, Šarközy.
FK ERA-PACK Chrudim: Lytvyněnko (Hlouš, Žďánský) – Evérton, R. Mareš (C), M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Bagatini, Balog, Slováček.

Rozhodčí: Vaněk, Černý – Kolbaba.
Delegát: Hanzlík, Smreček

Diváci: 200


Lukáš Vobecký (vedoucí týmu Gardenline Litoměřice): 
„Utkání ovlivnily dva rychle góly ze standardních situací. Kdy byla chyba v našem postavení. Od osmé minuty byla hra vyrovnaná a dost jsme toho zahodili. Za druhý poločas jsme si minimálně bod zasloužili. Chrudim v něm většinu času bránila a odkopavala míče. Opět nemáme ani bod. Herní projev nebyl ideální, ale zlepšení na něm bylo patrné. Teď už musíme začít bodovat."


Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim):
„Neodehráli jsme dobré utkání. Začali jsme skvěle, když jsme si během pěti minut vytvořili pět šancí, poté jsme ale ztratili koncentraci a vyrobili řadu chyb. Ve druhé půli jsem z našeho týmu cítil únavu, což je pochopitelné vzhledem k náročnému tréninku před Ligou mistrů. Myslím si ale, že jsme měli více šancí, takže výsledek je zasloužený. Je velmi důležité, že jsme ligu začali dobře. Ve středu si odpočineme a ve čtvrtek se zase začneme věnovat přípravám. Před odjezdem do Srbska nás čeká ještě jeden ligový zápas a my ho využijeme jako šanci vyzkoušet si v praxi věci, na kterých pracujeme.“

 

 

ostatní články

Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazená.

Powered by GOLDMIND.cz