Teamstore novým dodavatelem vybavení

Partnerem a zároveň výhradním dodavatelem veškerého vybavení pro klub Gardenline Litoměřice se stala firma Teamstore a tak v příští sezoně oblékneme dresy značky Nike!

O společnosti TEAMSTORE!!!

Společnost TEAMSTORE je již řadu let oficiálním prodejcem produktů světově známých značek jako je NIKE, ADIDAS, PUMA, UNDER ARMOUR, REEBOK, NEW BALANCE, MERRELL, KLIMATEX a výhradní distributor pro ČR a Slovensko, značky , známé především z oblasti futsalu, fotbalu a basketbalu, založené v roce 1977 ve Španělsku. 

HISTORIE

Společnost TEAMSTORE byla založena v roce 2009 a ještě v témže roce se stala oficiálním distributorem značky Nike, která je ve výrobě a produkci sportovního zboží řadu let jedničkou na trhu. Postupem času jsme naše portfolio rozšířili o další světové značky jako jsou ADIDAS, PUMA, UNDER ARMOUR, REEBOK, NEW BALANCE, MERRELL ale i o významnou českou značku KLIMATEX s letitou tradicí nejen u nás, ale i v zahraničí. Díky našim dlouhodobým zkušenostem, výborným výsledkům a zejména zaměřením na zákaznickou spokojenost, jsme v září roku 2017 získali výhradní zastoupení španělské značky KELME a to pro Českou republiku i Slovensko. I v následujících letech je našim cílem portfolio nabízených značek nadále rozšiřovat tak, abychom Vám, našim zákazníkům mohli nabídnout co nejširší a nejlepší možný sortiment.

NAŠE FILOZOFIE

Přístup k zákazníkovi je pro nás prioritou a motorem. Ať už se jedná o jednotlivce, prvoligový tým nebo týmy z nejnižších soutěží, neděláme žádné rozdíly. Pro všechny naše zákazníky se snažíme zajistit ty nejlepší možné podmínky a špičkový servis tak, aby byli vždy maximálně spokojeni a rádi se vraceli.

K našim zákazníkům patří jak jednotlivci, sportovní kluby různých úrovní, školy nebo velké nadnárodní společnosti, kterým dodáváme kompletní vybavení a produkty výše uvedených značek. Aktivně se podílíme na podpoře různých projektů pro začínající sportovce, jsme partnery mládežnických turnajů, podporujeme různé sportovní kempy pro děti a mládež.  Naší snahou je nabídnout i menším oddílům a klubům co možná nejvýhodnější podmínky pro jejich vybavení kvalitními produkty.

Jednatel společnosti stejně jako její zaměstnanci, jsou nebo v minulosti byli aktivními sportovci na vrcholové úrovni. S našimi výrobky máme bohaté osobní zkušenosti a můžeme tak všem našim zákazníkům odborně poradit s výběrem produktů.

ostatní články

Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazená.

Powered by GOLDMIND.cz